Wynajem samochodu zastępczego oraz likwidacja szkód z Servator.pl

Kolizja drogowa może nastręczyć poszkodowanemu kierowcy wiele problemów, takich jak trudności z otrzymaniem odpowiedniej kwoty odszkodowania, a także brak pojazdu zastępczego w sytuacji, gdy do załatwienia mamy bardzo wiele spraw w krótkim czasie. Jeśli chcemy ograniczyć ilość stresu w naszym życiu, a zajęcie się wszelkimi formalnościami związanymi z kolizją drogową zlecić komuś innemu, powinniśmy zainteresować się ofertą firmy Servator.pl.

Firma ta zajmuje się świadczeniem usług z zakresu likwidacji szkód, ubezpieczeń oraz auto-assistance. Przede wszystkim, Servator.pl dba o komfort poszkodowanych kierowców i bardzo ceni ich czas. Pracownicy zajmą się negocjacjami z ubezpieczycielem, odholowaniem uszkodzonego auta oraz podstawieniem nam auta zastępczego, tak abyśmy szybko wrócili do swoich obowiązków. Większość kosztów zostanie uregulowanych z OC sprawcy.

Firma Servator.pl działa na terenie Województwa mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego oraz mazurskiego. Aby wygodniej i dużo szybciej móc korzystać ze wszelkich usług proponowanych przez firmę Servator.pl warto stać się stałym klientem tego serwisu. Aby to zrobić, możemy za pośrednictwem firmy zakupić polisę OC/AC/NNW. Działania serwisu nie kończą się jedynie na wystawieniu polisy. Każdy klient zyskuje możliwość skorzystania z posprzedażowej obsługi co wiąże się z wieloma przywilejami. Wystarczy jeden telefon aby umówić się z konsultantem firmy, który zaprezentuje nam najlepsze dla nas ubezpieczenie.

Usługami firmy zainteresowani mogą być również właściciele serwisów naprawczych. Wiele autoryzowanych serwisów blacharsko-lakierniczych proponuje swoim klientom auto zapasowe na czas naprawy. Jest to bardzo droga inwestycja i nie każdy zakład może sobie pozwolić na taki wydatek. Dzięki współpracy z Servator.pl, klienci serwisu mogą otrzymać auto zastępcze, a koszty tej usługi pokryje OC sprawcy. To bardzo podniesie renomę zakładu, który przyciągnie dużą liczbę klientów.

Na koniec, coś o czym wie bardzo mało kierowców w Polsce. Jeśli jedziemy dziurawą drogą i uszkodzimy swój samochód, mamy prawo ubiegać się o odszkodowanie, które pokryje koszty naprawy. Jednakże, poszkodowany kierowca ma niewielkie szanse w starciu z właścicielem drogi publicznej. Jedynie dzięki współpracy z firmą Servator.pl możliwe będzie szybkie i skuteczne dochodzenie swoich praw. Taką usługę świadczy mało firm w Polsce, a to dosyć dziwne, zważając, że ilość dziur w drogach jest proporcjonalnie odwrotna.

5 lutego, 2017 by