Polcotex – polski exporter odzieży

Firma Polcotex, której biuro handlowe znajdziemy w Warszawie, a zakład produkcyjny w Elblągu to jeden z największych exporterów odzieży do krajów Unii Europejskiej. Rozwój z roku na rok pozwolił firmie osiągnąć bardzo dobre wyniki finansowe, a tym samym dać pracę setkom osób.

Firma istnieje na rynku już 33 lata, co dowodzi temu, że dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, bardzo przystępnym warunkom współpracy, jest w stanie przetrwać na konkurencyjnym rynku. Jest jednym z największych, o ile nie największym exporterem odzieży w Polsce na rynku krajów Unii Europejskiej.

Działalność spółki obejmuje przede wszystkim export konfekcji damskiej, męskiej i dziecięcej, ale także zajmują się produkcją własną we wspomnianym zakładzie produkcyjnym w Elblągu. Nieco innym profilem działalności Polcotex Sp. z o.o. Są usługi w zakresie leasingu środków trwałych – w tym sprzętu potrzebnego do produkcji odzieży, mebli sklepowych czy luksusowego auta.

Firma jest świetnie zarządzana – jasno nakreślony plany na przyszłość, sposoby ich realizacji, ambitne i racjonalne plany pozwalają rozwijać się z roku na rok. To co jednak w przypadku Polcotexu ważne, to fakt, że firma gwarantuje swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, oferując bardzo uczciwe stawki. A jak nie od dziś wiadomo, zadowolona kadra pracowników to rozwój firmy, to jej sukces. To jedna z fundamentalnych zasad przedsiębiorstwa, która dowodzi tego, że polski przedsiębiorca może być dobrym pracodawcom, któremu udaje się robić dobry biznes.

Polcotex od zawsze stawiał przed sobą wysokie wymagania – to sprawiło, że firma dzisiaj zatrudnia specjalistów, którzy potrafią zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zatrudniająca ponad 130 osób firma, generuje rocznie przychody rzędu 25 milionów złotych, co dowodzi skali jej działania. Z całą pewnością na rynku polskim potrzeba takich firm jak Polcotex – uczciwych pracodawców, którzy oferują dobre warunki zatrudnienia naszym rodakom. Które wspierają gospodarkę, płacą podatki w Polsce i sławią nasz kraj, produktami najwyższej jakości.

Firma Polcotex została również odznaczona jako Rzetelna Firma co jest niewątpliwie dużym atutem w oczach klientów. To daje gwarancję, że jest uczciwym kontrahentem, z którym warto współpracować. Za największy atut, władze przedsiębiorstwa uznają swoich wysoko wykwalifikowanych pracowników, co pokazuje jakie wartości dla tej firmy są najważniejsze.

14 lutego, 2017 by