Niebanalne i praktyczne meble do jadalni i sypialni

Chłodne zimowe wieczory, skłaniają do refleksji i snucia planów na dobre zmiany w swoim życiu, które mogą wiązać się na przykład z wymianą dotychczasowego wyposażenia, posiadane dotąd klasyczne meble już się opatrzyły i zaczęło powiewać nudą, więc przyszedł czas na odważniejszą aranżację pomieszczeń. Warto zacząć od jadalni, czyli centralnego miejsca w domu, ponieważ to tutaj właśnie zbiera się cała rodzina na spożywanie wspólnych posiłków i prowadzenie długich się rozmów. Co jest najważniejsze w jadalni?

Oczywiście stół i wygodne ergonomiczne krzesła, mając cały czas na uwadze inne urządzenie wnętrza niż dotychczas, można pokusić się o niesamowity zestaw mebli wykonany z bambusa prasowanego. Blat stołu zrobiony z ciemnego bambusa w kolorze miodowym, z mocnymi nogami, może wydawać się prostym rozwiązaniem, ale w rezultacie okazuje się eleganckim wyposażeniem.

Dobrane bardzo efektowne krzesła z podłokietnikami i poduszkami z pianki również w miodowym kolorze tworzą ze stołem jedną funkcjonalną całość. Idąc dalej tym tropem, można dodać stylową, prostą półeczkę idealną na przeróżne rzeczy, które mają być wyeksponować na widoku. Każdemu pomieszczeniu niesamowitego uroku nadają dodatki w formie interesującego oświetlenia, w tym przypadku blasku nada wisząca czarna lampa wzbogacona srebrnymi kołami i zwisającymi kryształkami w formie sopelków. Jednak, aby lepiej doświetlić a zarazem dodać niebanalnego wdzięku jadalni można ustawić w rogu pokoju, wysoką, czarną lampę stojącą, która czaruje swoi wysmukłym kształtem.

Tak efektowne i nowatorskie meble można zakupić w sklepie, który swoją ofertę umieścił na stronie internetowej,  www.shamanica.pl, zapoznając się z propozycjami włoskiego producenta, można natrafić na prawdziwe perełki w postaci niesztampowych mebli. Doceniając walory estetyczne i wytrzymałościowe bambusa, można zrobić krok dalej i przy pomocy tego surowca wyposażyć inne pomieszczenia w domu. Chcąc zainstalować nowoczesne meble do sypialni można wziąć pod uwagę niebanalne bambusowe łóżko, którego struktura wykonana jest z mahoniu egzotycznego.

Funkcjonalność tego rozwiązania to zabudowa łóżka zawierająca trzy schowki i spójne wezgłowie, które swoją stylistyką odnajdzie się nawet w skandynawskim stylu. Nowoczesny projekt zawiera praktyczne półki, zawierające przedmioty, które każdy lubi mieć w zasięgu ręki, subtelna kolorystyka w odcieniu miodowym z czarnymi przegródkami, spełni oczekiwania domowników.

1 lutego, 2017 by