Parasole damskie w ofercie sklepu z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

Parasole damskie w ofercie sklepu z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
Redaktora Kategoria
Redaktora Opis

ParasoleDlaCiebie.pl to - jak wskazuje nazwa - sklep internetowy z parasolami: składanymi i długimi, otwieranymi za pomocą automatu lub manualnie. W ofercie znajduje się marka własna właścicieli sklepu oraz wysokiej jakości produkty importowane. Poza ochroną przed deszczem, parasol to również dodatek uzupełniający stylizację bądź podkreślający temperament użytkownika.

parasol damski

Parasole damskie z oferty sklepu ParasoleDlaCiebie.pl fot.1

Rozbudowana wyszukiwarka i filtr na podstawie takich cech (poza wymienionymi wyżej), jak rodzaj stelaża, rączki czy mechanizmu otwierającego, o kolorach nie wspominając, pozwala łatwo zorientować się zróżnicowaniu oferty i dobrać optymalny dla siebie model. Parasol nie chroni jedynie przed deszczem, ale również przed słońcem. Stąd też niektóre modele posiadają filtr UV, ograniczający ich szkodliwe działanie na skórę.

parasol damski

Parasole damskie z oferty sklepu ParasoleDlaCiebie.pl fot.2

Modele składane mogą posiadać estetyczne etui. Taki komplet będzie świetnym, ekskluzywnym prezentem dla bliskiej osoby lub partnera biznesowego. Klienci hurtowi mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym. Dzięki punktom uzyskanym za zakupy, otrzymują zniżki na kolejne.

ParasoleDlaCiebie.pl

Redaktora Telefon
717334511
Redaktora Siedziba
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
Redaktora NIP
9150000963
Redaktora REGON
008479373
  • Parasole damskie w ofercie sklepu z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
  • Parasole damskie w ofercie sklepu z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl
22 marca, 2022 by