P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław
Redaktora Kategoria
Redaktora Opis

Potrzebujesz wykonać coś z lachy, ale nie wiesz jak wykonać na niej profesjonalną obróbkę? Niezależnie od tego, do czego ma służyć Twoja obrobiona blacha, to powinieneś już teraz poznać usługi, jakie wykonujemy, na naszej stornie firmowej. Cięcie blach, gięcie i inne obróbki są teraz w zasięgu Twoich rąk. My profesjonalnie zajmiemy się obróbką blachy na Twoje potrzeby.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Wykrawarka młoteczkowa to jedna z maszyn, którą się posługujemy. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony w pełni z jej działania. Protekcja, zaginanie, to i wiele więcej będziesz mógł wykonać przy swojej blasze. Na stornie możesz zobaczyć nasze realizacje i cieszyć się taką realizacją, wykonaną dla Ciebie.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Panele czy też kasetony elewacyjne? Wybieraj sam i skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. To co nas wyróżnia z tłumu to indywidualne podejście do klienta, niskie ceny i wysokiej jakości usługi. Już tera zmusisz się z nami skontaktować i cieszyć się profesjonalnie wykonaną obróbką blach. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Redaktora Telefon
713169301
Redaktora Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Redaktora NIP
8961302657
Redaktora REGON
932645847
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – obróbki blacharskie Wrocław
21 stycznia, 2022 by