Buty ortopedyczne Wrocław – oferta sklepu Med-Orth

Buty ortopedyczne Wrocław – oferta sklepu Med-Orth
Redaktora Kategoria
Redaktora Opis

Przedsiębiorstwo Med-Orth oferuje wszystkim zainteresowanym rewelacyjnej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny. W sprzedaży artykuły sanitarne wszelkiego rodzaju stabilizatory do ciała, gorsety i kołnierze ortopedyczne, wózki inwalidzkie oraz kule, a także wiele innych produktów służących do zapewnienia komfortu i pomocy pacjentom.

obuwie ortopedyczne wrocław

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.1

Firma jako jedni z nielicznych posiadają własne pracownie, gdzie wyspecjalizowany personel przygotowuje trwały, stabilny i niebywale praktyczny sprzęt ortopedyczny na podstawie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Aby móc pomóc wszystkim zainteresowanym firma oferuje również usług takich jak Podobarografia oraz udostępnia możliwość wypożyczenia urządzeń ortopedycznych i sprzętu rehabilitacyjnego.

obuwie ortopedyczne Wrocław

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.2

Korzystne ceny, profesjonalny i doświadczony personel, ogromny wybór produktów oraz empatyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Med-Orth to zdecydowany lider w swojej branży, działający od wielu lat i zdobywający uznanie w oczach klientów. Satysfakcja gwarantowana.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Redaktora strona WWW
Redaktora Telefon
713723033
Redaktora Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
Redaktora NIP
8990027389
Redaktora REGON
930326316
  • Buty ortopedyczne Wrocław – oferta sklepu Med-Orth
  • Buty ortopedyczne Wrocław – oferta sklepu Med-Orth
29 stycznia, 2022 by