Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic

Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic
Redaktora Nazwa: Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic
Redaktora Kategoria:
Redaktora Opis:

Dolnośląska firma Auto GTA prowadzi profesjonalny skup samochodów różnych marek oraz oferuje ich złomowanie. Firma działa na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie obsługuje również klientów z opolskiego i lubuskiego, gwarantując im całkowicie darmową wycenę auta oraz minimum formalności przy jego zakupie.

Skup aut działa od 2009 roku i jest dla swoich klientów sprawdzonym i rzetelnym partnerem, który zawsze oferuje atrakcyjne stawki, a prowadzona przez jego pracowników wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Firma skupuje samochody używane, w dobrym stanie oraz uszkodzone, zarówno osobowe, dostawcze, ciężarowe, jak i różne rodzaju pojazdy specjalistyczne i przyczepy. Najchętniej kupowane przez nią roczniki obejmują lata 1990-2017, również takie, które są zniszczone, zaniedbane lub bez aktualnych opłat. Pojazd można sprzedać w firmie również bez dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu, przy minimum formalności niezbędnych do potwierdzenia, że sprzedający rzeczywiście jest właścicielem samochodu.

Redaktora strona WWW: kasacja aut wrocław
Redaktora Telefon: 730117117
Redaktora Siedziba: ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Redaktora NIP: 8951876724
Redaktora REGON: 020742967
6 marca, 2020 by