Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic

Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic
Redaktora Kategoria
Redaktora Opis

kasacja aut

Dolnośląska firma Auto GTA prowadzi profesjonalny skup samochodów różnych marek oraz oferuje ich złomowanie. Firma działa na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie obsługuje również klientów z opolskiego i lubuskiego, gwarantując im całkowicie darmową wycenę auta oraz minimum formalności przy jego zakupie.

Skup aut działa od 2009 roku i jest dla swoich klientów sprawdzonym i rzetelnym partnerem, który zawsze oferuje atrakcyjne stawki, a prowadzona przez jego pracowników wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Firma skupuje samochody używane, w dobrym stanie oraz uszkodzone, zarówno osobowe, dostawcze, ciężarowe, jak i różne rodzaju pojazdy specjalistyczne i przyczepy. Najchętniej kupowane przez nią roczniki obejmują lata 1990-2017, również takie, które są zniszczone, zaniedbane lub bez aktualnych opłat. Pojazd można sprzedać w firmie również bez dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu, przy minimum formalności niezbędnych do potwierdzenia, że sprzedający rzeczywiście jest właścicielem samochodu.

AutoGTA

Redaktora strona WWW
Redaktora Telefon
730117117
Redaktora Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Redaktora NIP
8951876724
Redaktora REGON
020742967
  • Auto GTA – kasacja aut z Lublina i okolic
6 marca, 2020 by