Europejskie Centrum Remarketingu. Oprogramowanie aukcyjne

Obecnie praktycznie żadne przedsiębiorstwo nie może zaistnieć jeśli nie korzysta z olbrzymich możliwości oferowanych przez sieć Internet. Osoby wciąż wierzące w „stare, dobre rozwiązania” uważają to za wadę. Nie sposób jednakże nie przyznać, że korzystanie z globalnej sieci daje gro niesamowitych możliwości. Można dzięki sieci internetowej rozpropagować swoją firmę, towary jak i również wszelkiego rodzaju usługi. Nie warto jednakże korzystać jedynie z fragmentu dostępnych propozycji. Stąd też warto skupić się również na sprzedaży on-line, którą oferuje część istotnych firm.

Choć dla osoby spoza branży sprzedaż on line zdaje się kwestią niebywale prostą, to istnieje jednakże mnóstwo spraw, o które trzeba zatroszczyć się, ażeby mogła ona działać bezproblemowo i prócz tego wyglądać na tyle kusząco, ażeby zachęcać do zakupów. Tym ważniejszy jest zatem wybór dobrego rozwiązania do tworzenia własnego narzędzia aukcyjnego.

Przykładem systemu typowo aukcyjnego jest AfterLease Box jak i Wesel I udostępniany przez ECR Europejskie Centrum Remarketingu. Dzięki niemu każdy klient może zatroszczyć się o stworzenie aukcji na swojej platformie on-line. Sprawia to, że sprzedaż jest usystematyzowana – zostaje bowiem wdrożona w już funkcjonującą markę i nie ma konieczności tworzenia odrębnych aukcji w innych serwisach. Dzięki temu zostaje również utrzymany styl wdrożony przez firmę, gdyż każda marka może dopasować aukcję do swych stron internetowych. Prócz tego Wesel to nowoczesny system, który w wyjątkowo prosty sposób możemy zsynchronizować między innymi z DEKRA.net czy systemem ALM.

W przeciwieństwie do klasycznych systemów aukcyjnych, przy zastosowaniu programu Wesel produkty Klienta nie ginął w otchłani masowego uruchamiania przeróżnych aukcji. Klient może zaprezentować wyłącznie własną ofertę w dowolnie obranej postaci. Aukcje sprzedażowe mają także to do siebie, że te bardziej atrakcyjne uniemożliwiają serwerom poprawne funkcjonowanie. Zaś Wesel oferuje pełen zakres usług mający związek z obsługą aukcji od strony stricte programistycznej. Dzięki firmie ECR Europejskie Centrum Remarketingu możliwe jest również odgórne zlecenie obsługi serwisu.

Więcej o remarketingu i profesjonalnych systemach aukcyjnych na stronie https://ecr.com.pl/

Styczeń 4th, 2017 Wpisał •