Alarmy Satel – numer jeden na rynku

alarmy satel

Branża systemów alarmowych przeżywa od wielu lat prawdziwy rozkwit. Coraz więcej firm zajmuje się tą tematyką. Oferują najróżniejsze rozwiązania i urządzenia, które są sprawdzone i gwarantują bezpieczeństwo. Tym co powoduje, że firmy te stale mogą polepszać swoją ofertę są nowinki technologiczne i pojawiające się w branży nowe możliwości.

System alarmowy nie jest skomplikowaną instalacją i składa się z kilu podstawowych elementów. To przede wszystkim centrala alarmowa, która steruje pozostałymi urządzeniami i odbiera od nich informacje. Kolejnym elementem jest manipulator, to nic innego jak po prostu klawiatura, która składa się z kilku prostych przycisków jak włącz i wyłącz. Tu również poprzez wprowadzenie odpowiedniego kodu numerycznego można rozkodować alarm.

Pozostałymi bardzo istotnymi składowymi są czujniki i sygnalizatory. To one wyczuwają ruch, gdy alarm jest załączony i za pomocą dźwięku powiadamiają o pojawieniu się zagrożenia. Umieszczenie czujników w odpowiednich miejscach, dobranie optymalnego dla siebie systemu i prawidłowa instalacja to podstawa bezpieczeństwa.

Alarmy Satel

Niekwestionowanym liderem w tym zakresie jest firma Satel, która na rynku istnieje od wielu lat i zdążyła wyrobić sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. Jest przede wszystkim sprawdzoną, renomowaną i polecaną przez innych firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji urządzeń alarmowych. Niewątpliwie jej największym atutem jest doświadczenie w branży.

Alarmy Satel z oferty Suntrack.pl to gwarancja niezawodności i profesjonalizmu. Zna potrzeby klientów i dopasowuje się do ich coraz bardziej wygórowanych wymagań. Firma ma w swojej ofercie szeroki wachlarz możliwości i urządzeń, które sprawią, że nie będziemy musieli bać się o swój dobytek. Systemy montowane są zarówno na prywatnych posesjach jak i w przedsiębiorstwach. Wszystko jest kwestią specyfiki obiektu.

By zorientować się w ofercie można wejść na stronę internetową, gdzie dostępne są wszelkie niezbędne informacje na temat sprzedawanych urządzeń, ich przeznaczenia, właściwości i ceny. Można skorzystać z porad specjalistów, którzy na podstawie preferencji dobiorą najlepszy dla klienta wariant. Podpowiedzą, doradzą i przekalkulują najbardziej optymalną wersję. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą na szeroką skalę i montażem, ale też serwisem, do którego w każdej chwili można zgłosić awarię.

Szeroka oferta

Często nabywane przez klientów są też dodatkowe rozwiązania jak np. samoopadające rolety czy samozapalające się światło w domu. To bardzo przydatne instalacje, które imitują obecność mieszkańców w domu, podczas ich nieobecności. Skutecznie odstraszają przestępców dając im mylny sygnał, że właściciele znajdują się wewnątrz.

Firma znana jest na rynku nie tylko z doskonałych systemów alarmowych chroniących przed niepożądanymi osobami. To przedsiębiorstwo, które oferuje także instalacje ostrzegające przed ulatniającym się gazem, czadem czy przelewającą się wodą.

Tekst powstał we współpracy z Suntrack.pl – hurtownią alarmów Satel.

Maj 2nd, 2016 Wpisał •